ZLODĚJI! KRADLI,KRADOU,KRÁST BUDOU,za asistence Policie

Odpověď na tento dotaz má velké zpoždění. Podle zákona by instituce POLICEJNÍ PREZIDIUM ČR měla v každém případě odpovědět. (podrobnosti). Můžete si stěžovat a požádat o doplnění dotazu .

kohlerová olga

Povinný subjekt: POLICEJNÍ PREZIDIUM ČR

Žádost o informace podle zákona č. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím.

Vážená paní, vážený pane,
subjekt.ADVOKÁT TOMÁŠ VÍTEK,ZASTUPUJE ING ROBERTA HYANA SVJ,HAVANSKÁ PRAHA 7,
Díky velkým konekcím na Policejním prezidium ,pana advokáta Tomáše Vítka,se zametá jeho dlouholetá zlodějna pod koberec.
Není možné,aby náš Policejní prezident Tomáš Tuhý v dnešní době, drzost pana Vítka nadále toleroval.Pan advokát si dělá z naší Policie,dobrou legraci,jeho jednání nasvědčuje,že znevažuje našeho Policejního prezidenta pana Tomáše Tuhého.
Jeho kamarád i klient pan Robert Hyan,bývalý pověřený vlastník SVJ Havanská není duševně zdráv.Jeho lakota ,drzost přesahuje všechny meze.
VÁNOČNÍ NADÍLKA
Dne 30.12.2015 z účtu Fondu oprav 5365416001/5 500,zaslala manželka Roberta Hyana,která nemůže s účtem disponovat,neni pověřená osoba .Pan Robert Hyan též nemůže s účtem disponovat.nemá ověření v bance.Zasílá částku 55 000 Kč,- VÁNOČNÍ NADÍLKU na účet panu Vítkovi.
VŠIMNÉ
Dne 22.07.2016 zasílá VŠIMNÉ pani Hyan,částku 7 865,-Kč Exekutorovi JUDr Exnerovi,sdělení případ Kelárek.Pan Exekutor Exner,případ Kelárek nikdy nedělal,ale Exekutor Marcel Kubiš Šumperk,dne 13.05 2016 pan Exekutor Kubiš zasílá částku 141 506 Kč,-na účet pana Vítka.
Pan Robert Hyan při své drzosti si spletl účet SVJ za osobní,tyto částky Vánoční nadílka,Všimné má zasílat ze svého osobního účtu.
Je to ostuda České policie,že nechá dělat ze sebe trubky.Pan Bac.Procházka dostával prémie,že případ pana Roberta Hyana,versus Tomáše Vítka nikdy nevyšetřoval,měl nařízeno! Všechno zametat pod koberec.Podařilo se mu to pětkrát.Vzhledem k tomu,že se bude krást dál,prosím Vás pane Prezidente,může si Policie pořídit speciální účet pro pana Hyana,Vítka a zasílat Vánoční nadílky,Všimné z účtu Policie.Proč neustále děláte z nás blbce,proč máme tancovat,jak pískáte.jsem pro Vás trapná lůza a chceme spravedlnost?je to fakt drzost. DĚKUJI ZA ZŘÍZENÍ ÚČTU PRO PANA HYANA.VÍTKA

S přátelským pozdravem,

kohlerová olga