Testování v zaměstnání : Prodělaný Covid 19 a nejasný test PCR

Schielova vznesl tento dotaz dotaz na Ministerstvo zdravotnictví

Pro tento starší dotaz jsou zavedena automatická antispamová opatření. Dejte nám prosím vědět, pokud očekáváte další odpověď nebo pokud máte problémy s odpovědí.

Odpověď na tento dotaz má velké zpoždění. Podle zákona by instituce Ministerstvo zdravotnictví měla v každém případě odpovědět. (podrobnosti). Můžete si stěžovat a požádat o doplnění dotazu .

Povinný subjekt: Ministerstvo zdravotnictví

Vážená paní, vážený pane, prodělala jsem před měsícem Covid 19, byla jsme v pracovní neschopnosti 3 týdny vč. karantény. Test PCR jsem měla bohužel nejasný. Manžel prodělal Covid 19 současně se mnou a měl test pozitivní. Podle mimořádného opatření MZ bych měla znovu postoupit antigenní test, jelikož jsem neměla pozitivní test( nejasný) a pak chodit stále každý týden na testy, abych mohla chodit do práce. Nemůžu se prokázat testem na protilátky z krve? Příjde mi to divné, chodit na testy, když jsem skutečně tuto zlou nemoc prodělala a jen kvůli nejasnému PCR testu bych měla pak absolvovat antigenní testy. . Prosím o laskavé znovu posouzení a o nějakou úpravu v nařízení mimořádného opatření u takového případu.

S přátelským pozdravem,
Schielová