Nevíme, zda nejnovější odpovědi na tento dotaz obsahují kompletní a požadované informace – pokud jste 1234567890 prosíme přihlašte se a upravte stav dotazu.

Striznost

Čekáme, až si 1234567890 přečte tuto korespondenci a aktualizuje status dotazu.

Povinný subjekt: POLICEJNÍ PREZIDIUM ČR

Vazeny policejni prezidente,mohl byste mi prosim sdelit jakym pravem si dovolujete obtěžovat svými lidmi z kriminalni policie mou osobu v mem zamestnani a jak je mozne,ze vasi lide bez omezeni a beztrestne rokradaji majetek nadnarodni spolecnosti AHOLD v jeho supermarketech?Jak je mozne,ze hovoříme o této zemi,za kterou se nehorazne stydim jako o svobodne,kdyz za nehorazne srazky z hrubych mezd stavite vily pro svoje lidi a sam podplaceny delate,ze nevidíte stovky naprosto neprehlednutelnych a spolecensky nebezpečných cinu,ktere znemoznuji normalni život normálních lidi,kteri chteji normakne chodit každý den do normálního zamestnani? To je to pro vas opravdu tam konfidentni,ze nedokážete pochopit normálního pracujícího obcana v jeho naprosto opravnenem naroku na splneni zakladnich pracovnich podmínek!!!! Ja osobne si myslim,ze stejne ze svých dani platim lidi jako jste vy a cela policie naprosto zbytecne,protoze se stejne nic nezmeni a to hlavne diky vam a vasim pravomocem,ktere k tomu zneuzivate ve prospěch vcasich kresel a rodin.
Budte tak laskev,a sdelte mi vysvetleni na moji otázku,nebo klidne zustante na svém postu potesen mym nesmyslnym dotazem,ktery vas asi stejne jenom pobavi.Ale LIDI KTERI SE ZA SVOJI ZEMI STYDI TAKE DIKY VAM A VASI IGNORANCI, JE VAZENY PANE DALEKO VICE,NEZ BYSTE SE VUBEC DOVOLIL ODHADOVAT.

Mail Delivery Subsystem,

2 přílohy

Toto je informační zpráva automaticky poslaná serverem mail.mvcr.cz.

Vaši zprávu

Subject: Žádost o informace podle dotaz - Striznost
Date: Mon, 12 Jan 2015 07:58:59 +0100

se nepodařilo doručit na následující adresy:

<Instituce [Prezidium policie ČR vyžaduje e-mail]> (10.245.0.16: 550 No such recipient)

Nevíme, zda nejnovější odpovědi na tento dotaz obsahují kompletní a požadované informace – pokud jste 1234567890 prosíme přihlašte se a upravte stav dotazu.