Nevíme, zda nejnovější odpovědi na tento dotaz obsahují kompletní a požadované informace – pokud jste Ales Povolny prosíme přihlašte se a upravte stav dotazu.

STK v době vyhlášeného lockdownu (od 1.3.2021)

Čekáme, až si Ales Povolny přečte tuto korespondenci a aktualizuje status dotazu.

Povinný subjekt: Ministerstvo dopravy

Žádost o informace podle zákona č. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím.

Vážená paní, vážený pane,
dovoluji se informovat, zda-li lze/nelze realizovat STK v době vyhlášeného "lockdownu" tzn. od 1.3.2021 na dobu +-3 týdnů. V dotčené době mi končí STK na vozidlo vybavené LPG. Tzn. jednak potřebuji revizi od autoservisu (bude otevřen?) jednak následnou STK od stanice (bude otevřena ?). Ani jedno se nenachází v místě mého bydliště - revize LPG ani v okrese (Jaký formulář mám použít pro vycestování mimo obec, případně jaký důvod uvést?) V uvedených vyjímkách na Ministerstvu vnitra jsem nenalezl, jestli STK/Autoservis má/nemá otevřeno.
Lze případně legálně realizovat STK po skončení lockdownu ? (za podmínky cesty bez STK po vlastní ose jen na revizi+STK kontrolu například - jak prokázat-čestné prohlášení?)

Děkuji

S přátelským pozdravem,

Ales Povolny

Ministerstvo dopravy

1 příloha

------------------------------------------------ PID : MDCRX01094XK Značka
: MD-6027/2021-072/4 Skupina : Dokument
------------------------------------------------ Odesílatel : Vlastní -
072 Věc : Podání ze dne 28. 2. 2021 - sdělení Věc podrobně : Datu

Nevíme, zda nejnovější odpovědi na tento dotaz obsahují kompletní a požadované informace – pokud jste Ales Povolny prosíme přihlašte se a upravte stav dotazu.