Nevíme, zda nejnovější odpovědi na tento dotaz obsahují kompletní a požadované informace – pokud jste Ales Povolny prosíme přihlašte se a upravte stav dotazu.

STK v době vyhlášeného lockdownu (od 1.3.2021)

Ales Povolny vznesl tento dotaz dotaz na Ministerstvo dopravy

Pro tento starší dotaz jsou zavedena automatická antispamová opatření. Dejte nám prosím vědět, pokud očekáváte další odpověď nebo pokud máte problémy s odpovědí.

Čekáme, až si Ales Povolny přečte tuto korespondenci a aktualizuje status dotazu.

Povinný subjekt: Ministerstvo dopravy

Žádost o informace podle zákona č. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím.

Vážená paní, vážený pane,
dovoluji se informovat, zda-li lze/nelze realizovat STK v době vyhlášeného "lockdownu" tzn. od 1.3.2021 na dobu +-3 týdnů. V dotčené době mi končí STK na vozidlo vybavené LPG. Tzn. jednak potřebuji revizi od autoservisu (bude otevřen?) jednak následnou STK od stanice (bude otevřena ?). Ani jedno se nenachází v místě mého bydliště - revize LPG ani v okrese (Jaký formulář mám použít pro vycestování mimo obec, případně jaký důvod uvést?) V uvedených vyjímkách na Ministerstvu vnitra jsem nenalezl, jestli STK/Autoservis má/nemá otevřeno.
Lze případně legálně realizovat STK po skončení lockdownu ? (za podmínky cesty bez STK po vlastní ose jen na revizi+STK kontrolu například - jak prokázat-čestné prohlášení?)

Děkuji

S přátelským pozdravem,

Ales Povolny

Ministerstvo dopravy

1 příloha

------------------------------------------------ PID : MDCRX01094XK Značka
: MD-6027/2021-072/4 Skupina : Dokument
------------------------------------------------ Odesílatel : Vlastní -
072 Věc : Podání ze dne 28. 2. 2021 - sdělení Věc podrobně : Datu

Nevíme, zda nejnovější odpovědi na tento dotaz obsahují kompletní a požadované informace – pokud jste Ales Povolny prosíme přihlašte se a upravte stav dotazu.