Nevíme, zda nejnovější odpovědi na tento dotaz obsahují kompletní a požadované informace – pokud jste Lucie spatenkova prosíme přihlašte se a upravte stav dotazu.

Soukrome skolky pro postižené deti

Lucie spatenkova vznesl tento dotaz dotaz na Úřad vlády České republiky

Pro tento starší dotaz jsou zavedena automatická antispamová opatření. Dejte nám prosím vědět, pokud očekáváte další odpověď nebo pokud máte problémy s odpovědí.

Čekáme, až si Lucie spatenkova přečte tuto korespondenci a aktualizuje status dotazu.

Lucie spatenkova

Povinný subjekt: Úřad vlády České republiky

Žádost o informace podle zákona č. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím.

Vážená paní, vážený pane,ráda bych se zeptala , co mám dělat , aby jste vrátili postiženým dětem dotace na soukromé školky pro postižené? Proč jste sebrali příspěvky a dotace pro školky pro postižené. Kvůli politikům, kteří se ani nejdou podívat do takové školky podle toho jak si myslí, že fungují...kvůli jejich mylným představám o chodu těchto organizací a péči o tyto děti...kvůli nějakým rádoby inteligentním lidem ve vládě ted v našem městě zruší jedinou školku kam naše děti mohou chodit . Jezdit 40km do jiného města opravdu denně nemohu!!!! Moje dítě potřebuje odbornou péči a to, aby školky pro postižené měli z čeho fungovat . To je alespoň prospěšné narozdíl od jiného nesmyslného placení a vyhazování peněz za vládní nesmysli. Řekněte mi co mám dělat ! Špatenková L.

Posta, Úřad vlády České republiky

1 příloha

(See attached file: zprava.pdf)

Úřad vlády České republiky

1 příloha

Vážená paní, vážený pane,

tento e-mail byl odeslán prostřednictvím systému el. spisové služby Úřadu
vlády ČR. Věnujte, prosím, pozornost přiložené příloze (přílohám).

S pozdravem,

Oddělení spisové agendy
Úřadu vlády ČR

(See attached file: 3313-o-21.pdf)

Nevíme, zda nejnovější odpovědi na tento dotaz obsahují kompletní a požadované informace – pokud jste Lucie spatenkova prosíme přihlašte se a upravte stav dotazu.