Nevíme, zda nejnovější odpovědi na tento dotaz obsahují kompletní a požadované informace – pokud jste Tomáš Lakomý prosíme přihlašte se a upravte stav dotazu.

Rozsudek rodinné právo

Tomáš Lakomý vznesl tento dotaz dotaz na Okresní soud v Ostravě

Pro tento starší dotaz jsou zavedena automatická antispamová opatření. Dejte nám prosím vědět, pokud očekáváte další odpověď nebo pokud máte problémy s odpovědí.

Čekáme, až si Tomáš Lakomý přečte tuto korespondenci a aktualizuje status dotazu.

Tomáš Lakomý

Dobrý den s bývalou přítelkyní máme daný soudně styk s dcerou 7 let. Bývalá mi v pondělí psala že je Eliška zase nachlazená ukázala mi zprávu od Dr ale nemá žádné teploty žádné léky jen doporučený klidový režim a vitamíny a že mi prý malou má víkend nedá takhle je to už po několikáté my se malou vždy na sebe hrozně těšíme a už tak jsme spolu hrozně málo ale bývalá dělá pořád neustále problémy. Volal jsem už i na OSPOD zda by mi mohli pomoct či poradit ale tam mě odbyli jen s tím že se máme domluvit jen že to nejde ... Rád bych se zeptat zda máme nějakou šanci ci možnost něco udělat aby jsme s malou mohli být přes víkend spolu ? Máme to dané soudem ale ona vždy když řekne že mi Elišku nedá tak mi ji prostě nedá a já s tím nemůžu nic udělat a nebo se pletu ? Přijde mi že já nemůžu už nic jen platit a doufat že nám někdy dovolí aby jsme se viděli. Mohu poprosit o nějakou radu nebo nějaký postup co s tím dělat ? Vůbec se v tom už nevyznám. Děkuji Lakomý Tomáš

Koziorková Michaela Mgr., Okresní soud v Ostravě

3 přílohy

Vážený pane Lakomý,

 

v příloze zasílám vyřízení Vaší žádosti o informace dle zákona č. 106/1999
Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů,
která je u Okresního soudu v Ostravě vedena pod sp. zn. 0 Si 83/2023.

 

Vzhledem k Vámi vybranému způsobu doručování Vás zdvořile žádám o
potvrzení doručení zprávy nejpozději následující pracovní den po jejím
odeslání (postačí neformálně).

 

S pozdravem

 

 

Mgr. Michaela Koziorková

pověřená poskytováním informací

dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném

přístupu k informacím

 

Nevíme, zda nejnovější odpovědi na tento dotaz obsahují kompletní a požadované informace – pokud jste Tomáš Lakomý prosíme přihlašte se a upravte stav dotazu.