Povinný subjekt: Město Kouřim

Žádost o informace podle zákona č. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím.

Vážená paní, vážený pane,
ptám se jak je možné ocenit jeden pozemek dvěmi a dost rozdílnými cenami a kdo to ohodnotil a proč to město prodává,Jeden odhad je podvod???
Dále nas zajímáji odměny bývalé ředitelce zakl. Školy a to 380 000,-Kč ,během šesti měsíců,kolik rachranila lidských životů kolik zachránila majetku mėsta????,nebo proč dostala skoro půl milionu???????
Dva roky přesunovala za plat cca 1, mil. á rok?? Dal bere 70000,-rocne za komis,jako její muž????
Je to zlodějna veřejných peněz ,který prosazují starostové a nezávislí jak je to učí jejich náčelník Rakušan, tedy nevolitelni?????
Je to obyčejný tunej na rozpočet Kouřimi.
Prosím o informaci k mým dotazům aby se předešlo spekulacím o zlodějně .

S přátelským pozdravem,

Klouda

Město Kouřim - Podatelna,

Odpověď na žádost o informace ve smyslu zákona č. 106/1999 Sb.

Č. j: KOU-1901/2022 ze dne 8. 8. 2022Vážený pane,

předmětem Vašeho dotazu je pravděpodobně pozemek p. č. 268/1 v k. ú. Kouřim. Prodej tohoto pozemku na Zastupitelstvu města Kouřim nebyl schválen. Odpověď na Vaši otázku „proč to město prodává“ tedy zní: Město Kouřim pozemek p. č. 268/1 v k. ú. Kouřim neprodává. Dva rozdílné posudky vznikly proto, že u prvního posudku nebyla v ceně zohledněna skládka na pozemku ani záplavová oblast. Druhý posudek vše zohlednil.

Odměny ředitelkám základní i mateřské školy schvaluje Rada města Kouřim. Odměna ředitele školy se vyplácí z finančních prostředků státního rozpočtu poskytnutých škole na platy.


S přátelským pozdravem.Ing. Josef Klouda
tajemník města Kouřim