Nevíme, zda nejnovější odpovědi na tento dotaz obsahují kompletní a požadované informace – pokud jste Iveta Mrkáčková prosíme přihlašte se a upravte stav dotazu.

Proč nemám nárok na zvýšení dávky příspěvku na bydlení, i když vše mohu zaslat elektronicky?

Iveta Mrkáčková vznesl tento dotaz dotaz na Ministerstvo práce a sociálních věcí

Pro tento starší dotaz jsou zavedena automatická antispamová opatření. Dejte nám prosím vědět, pokud očekáváte další odpověď nebo pokud máte problémy s odpovědí.

Čekáme, až si Iveta Mrkáčková přečte tuto korespondenci a aktualizuje status dotazu.

Iveta Mrkáčková

Povinný subjekt: Ministerstvo práce a sociálních věcí
Žádost o informace podle zákona č. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím.
Vážená paní, vážený pane,
Proč nemám nárok na zvýšení dávky příspěvku na bydlení, i když vše mohu zaslat elektronicky? Během I. čtvrtletí mi klesly příjmy, a dnes mi bylo sděleno, že nemohu toto zohlednit, i když jsem nabízela zaslání elektronickou cestou.
Jak je možné, že všude se píše a říká, že to lze? Od 1.1.2021 jsem nezaměstnaná, díky tomu, že bylo 1.1. svátek , pak sobota a neděle, byla jsem přijata na ÚP až 4.1.2021 a tak mi chyběli 3 dny do odpracovaného 1 roku. Tím pádem bez podpory. Vlastním auto a tak i bez jakékoliv podpory. Vzhledem ke koronaviru a karanténám u budoucího zaměstnavatele jsem dostala práci až 9.3.2021.

Ministerstvo práce a sociálních věcí

Vaše podání "Žádost o informace podle dotaz - Proč nemám nárok na zvýšení dávky příspěvku na bydlení, i když vše mohu zaslat elektronicky?" bylo doručeno do schránky elektronické podatelny dne: 22. 4. 2021 20:42:30, zaregistrováno bylo dne: 23. 4. 2021 8:47:55 pod číslem jednacím: MPSV-2021/71473.
Tato zpráva slouží pro Vaši informaci, proto na ni neodpovídejte.

Ministerstvo práce a sociálních věcí

1 příloha

číslo jednací MPSV-2021/71473-750/1

Nevíme, zda nejnovější odpovědi na tento dotaz obsahují kompletní a požadované informace – pokud jste Iveta Mrkáčková prosíme přihlašte se a upravte stav dotazu.