Nevíme, zda nejnovější odpovědi na tento dotaz obsahují kompletní a požadované informace – pokud jste Vratislav Blažek prosíme přihlašte se a upravte stav dotazu.
Vratislav Blažek

Povinný subjekt: Univerzita Karlova

Žádost o informace podle zákona č. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím.

Vážená paní, vážený pane,
chtěl bych Vás požádat o přehled o pracovnících Univerzity Karlovy. Konkrétně ve formě tabulky, kde na každém řádku bude 1 pracovník a sloupce budou následující:
1)pořadové číslo pracovníka v této tabulce
2) fakulta nebo součást UK(ve smyslu https://cuni.cz/uk-765.html), kde dotyčný pracuje (pokud pracuje na více fakultách/součástech, uveďte ho prosím jako více pracovníků, aby v sloupci "fakulta/součást" byla vždy pouze 1 fakulta/součást)
3) typ smlouvy(DPP/DPČ/pracovní smlouva,...)
4) úvazek v případě pracovní smlouvy, jinak prázdné
5) v případě DPP/DPČ(jinak prázdné): průměrný počet odpracovaných hodin za měsíc. Průměr měsíců říjen 2022 až leden 2023. Pokud nejsou data za všechny měsíce, číslo prosím označit hvězdičkou.
5) starobní důchodce ano/ne
6) období dospělosti pracovníka dle WHO(jedno z následujících možností a-f):
a)období plné dospělosti 18–30 let
b)období mladého věku 30–45 let
c)období středního věku 45–60 let
d)období stárnutí 60–75 let
e)období starého věku 75–90 let
f)období stařecké nad 90 let
7) Vědecko-pedagogický titul(profesor, docent, odborný asistent, lektor, …). Pokud to není akademický pracovník, tak prosím úvest "neakademický pracovník".

Dále Vás poprosím o průměrný hrubý měsíční plat akademického pracovníka včetně všech příplatků po jednotlivých fakultách a součástech UK (např. akademičtí pracovníci na FF UK berou v průměru měsíčně včetně všech příplatků 50 tisíc). To samé s neakademickými pracovníky.

S přátelským pozdravem,

Vratislav Blažek

Helena Stuchlíková, Univerzita Karlova

1 příloha

Vážený pane, věnujte pozornost příloze.

S pozdravem

 

Ing. Helena Stuchlíková

Nevíme, zda nejnovější odpovědi na tento dotaz obsahují kompletní a požadované informace – pokud jste Vratislav Blažek prosíme přihlašte se a upravte stav dotazu.