Předání celé lékařské dokumentace od praktického lékaře

Odpověď na tento dotaz má velké zpoždění. Podle zákona by instituce Česká lékařská komora měla v každém případě odpovědět. (podrobnosti). Můžete si stěžovat a požádat o doplnění dotazu .

Lada Keletová

Povinný subjekt: Česká lékařská komora

Žádost o informace podle zákona č. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím.

Vážená lékařská komoro,
jsem nespokojena se svým praktickým lékařem, chci si najít jiného. Je mě známo, že musí mít po nějakou dobu u sebe mojí lékař.dokumentaci, prý ohledně kontroly. Já jsem ale u něho od r.1993 , takže to je dost silný fascikl zpráv za ta léta. Jsem po rakovině a několika operacích, léčbách, proto je nutné, aby můj nový praktický lékař obdržel CELOU LÉK.DOKUMENTACI. Aby mě mohl NOVÝ PRAKTICKÝ LÉKAŘ svědomitě a plnohodnotně nadále léčit, JE NUTNÁ CELÁ LÉK. DOKUMENTACE- NIKOLIV JENOM VÝPIS !!!
POUZE VÝPIS- je v mém případě VELICE NEDOSTAČUJÍCÍ, NEMOŽNÉ! nebot se nový lékař musí seznámit se všemi lékařskými úkony a ne aby se tápalo kde co kde vydal, napsal, je NUTNÉ veškeré lékařské zprávy aby dostal.
On těžko bude tu obsáhlou dokumentaci poctivě vypisovat, je to na hodně dlouho práce , já mu veškeré lék.zprávy odevzdávala, nemám kopie.
Nebude schopen plnohodnotně vypsat posledních 10 let, kdy jsem onko pacient.
Nebude se mit nový praktický lékař,čeho chytit, když budou lék.info nedostatečné , což v případě onko pacienta mě ohrozí na životě.

Poraďte mě, jak od stávajícího praktického lékaře celou lékařskou kartu vydobýt.

S přátelským pozdravem,

Lada Keletová