Jitka Nováková

Povinný subjekt: Městská část Praha 6

Žádost o informace podle zákona č. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím.

Vážená paní, vážený pane,

žádám Vás o sdělení, proč jsou v ulici Libocké u přechodu pro chodce naproti restaurace U Holečků umístěny kontejnery na tříděný odpad. Toto jinak velmi užitečné zařízení tady překáží chodcům a zejména kočárkům a vozíčkářům, i když by stačilo umístit kontejnery buď na protější podstatně méně frekventovaný chodník u CentrIn, nebo o dvacet kroků za roh na stejném chodníku.

S přátelským pozdravem,

Jitka Nováková

Informace pro všechny,

1 příloha

--
Z PŘÍLOHY TÉTO ZPRÁVY BYLY ODSTRANĚNY OSOBNÍ ÚDAJE
--